کانون ارتقاء کیفی نگارش مقالات علمی

مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه رازی

ویرایش و ترجمه مقالات

خدمات ایران ادیتینگ در زمینه ویرایش متون شامل مقاله علمی پژوهشی، چکیده مقاله و پایان نامه می باشد. با توجه به حجم کارهای در دست اقدام و لیست مقالات در انتظار، ویرایش هر مقاله در بازه زمانی مناسب صورت می گیرد. تمام مقالات ویرایش شده در صورت بهره مندی از همکاری دیگر اساتید زبان انگلیسی، مورد بازبینی و کنترل کیفی نهایی توسط مدیر ایران ادیتینگ قرار می‌گیرند. اولویت مرکز ارائه خدمات ویرایشی به تصحیح زبانی و ساختاری مقالات پژوهشی جهت انتشار در مجلات معتبر بین‌ المللی ISI با قیمت مناسب و زمان مناسب می‌باشد. اولویت مرکز تضمین کیفیت می‌باشد و در مواردی ممکن است در زمان طولانی‌تری برای نیل به این هدف مقاله شما تکمیل گردد. لازم به ذکر است ایران ادیتینگ آماده عقد قرارداد با دانشگاهها برای ویرایش زبانی مقالات پذیرش شده در مجلات علمی پژوهشی ایرانی که به انگلیسی منتشر می‌گردند می‌باشد.

ترجمه مقالات نیز با همکاری یک تیم متشکل از مترجمین رشته زبان انگلیسی و رشته تخصصی متقاضی انجام می گیرد. متن ترجمه شده توسط مدیر مرکز مورد بازبینی و ویرایش قرار می‌گیرد. فایل نهایی به صورت متنی روان و تایپ شده قابل ارسال به مجلات در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. ایران ادیتینگ در صورت نیاز و درخواست نویسنده اصلی، گواهی رسمی ویرایش و ترجمه به زبان انگلیسی با سربرگ مرکز را جهت ارایه به سردبیران مجلات و رسید پرداخت به فارسی جهت دریافت هزینه ویرایش از طریق پژوهانه (گرنت) یا هزینه های طرح یا رساله صادر و اسکن این مدارک را به ایمیل شما ارسال می‌نماید.

برای اطلاع از هزینه سفارش خود از تخمین قیمت زیر استفاده نمایید، سپس از طریق کلید ” ثبت سفارش ” پروژه خود را برای ارسال کنید.      کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه رازی می باشد.

      طراح سایت : بردیا اکبری

      © 2021 Iranediting