مرکز ارتقاء کیفی نگارش مقالات علمی

رشد واحدهای فناوری دانشگاه رازی

روش کار

در فرایند ویرایش، تمام موارد اصلاحی، شامل: تصحیح گرامر، دیکته و نگارش، جایگزینی با لغات بهتر، جابجایی جملات، پالایش ساختاری متن و کامنت‌ها برای ارتقای سطح متن در مقاله علامت‌گذاری شده و در صورت لزوم، ابهامات احتمالی (به صورت موردی) به صورت تلفنی یا حضوری رفع می‌گردد.
از آن جایی که پذیرش مقالات علاوه بر نحوه نگارش و سطح زبانی آنها به کیفیت و اصالت کار علمی نیز بستگی دارد، تضميني برای پذیرفته شدن مقالات ویرایش شده از طرف ایران ادیتینگ امکان پذیر نیست و ایران ادیتینگ مسئولیتی در این خصوص را متعهد نمی گردد. همچنین، نویسندگان مقاله مختار به اعمال هر نوع تغییر و تهیه نسخه نهایی برای ارایه به مجلات مورد نظر بر اساس چارچوب مورد نظر مجله و راهنمای نویسندگان Author and manuscript submission guidelines می‌باشند.

در صورت نیاز به خدمات بازنویسی (Paraphrasing) و رفع خطر سرقت علمی (Plagiarism Removal)، لطفا در زمان ارسال مقاله درخواست گردد و بخشهای مربوطه در متن مقاله علامت‌گذاری گردد. هزینه این بخش‌ها مجزا محاسبه می‌گردد. از طریق نرم‌افزار تشخیص مشابهت متنی بسیار قوی و مورد استناد مجلات معتبر Turnitin برای تشخیص مشابهت متنی Similarity index برای ایران ادیتینگ مقدور می‌باشد.

نسخه الف: متن اصلی با تمام تغییرات (Marked Version) : شما در این نسخه، تمامی نکات و تغییرات را به راحتی با استفاده از نرم افزار word (بخش Review Track Changes; Show Markup) می توانید یک به یک دنبال کنید و سپس، با توجه به اصلاحات اعمال شده، در صورت موافقت با تغییرات اعمال شده، تایید (accept) نمایید.

نسخه ب: متن نهایی تصحیح شده (Final Version) : این نسخه نهایی می باشد. در واقع تمامی تغییرات الزامی و پیشنهادیِ ایران ادیتینگ متن شما اعمال شده و نسخه نهایی با تغییرات اعمال شده می باشد.

ترجمه مقالات نیز با همکاری یک تیم متشکل از مترجمین رشته زبان انگلیسی و رشته تخصصی متقاضی انجام می گیرد. متن ترجمه شده توسط مدیر مرکز مورد بازبینی و ویرایش قرار می‌گیرد. فایل نهایی به صورت متنی روان و تایپ شده قابل ارسال به مجلات در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. ایران ادیتینگ در صورت نیاز و درخواست نویسنده اصلی، گواهی رسمی ویرایش و ترجمه به زبان انگلیسی با سربرگ مرکز را جهت ارایه به سردبیران مجلات و رسید پرداخت به فارسی جهت دریافت هزینه ویرایش از طریق پژوهانه (گرنت) یا هزینه های طرح یا رساله صادر و اسکن این مدارک را به ایمیل شما ارسال می‌نماید.

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه رازی می باشد.

طراح سایت : بردیا اکبری

© 2021 Iranediting